Հայաստանի պաշտոնյաները մեզ հետ որևէ շփում չունեն, չեն էլ փորձում որևէ առնչություն ունենալ. Արցախի ԱԺ պատգամավոր
20/02/2024 11:32
Հայաստանի պաշտոնյաները մեզ հետ որևէ շփում չունեն, Արցախյան շարժման 36-ամյակին ՀՀ-ում Արցախի ներկայացուցչության դիմաց լրագրողների հետ զրույցում ասաց Արցախի ԱԺ պատգամավոր Մետաքսե Հակոբյանը։
«Չեն էլ փորձում որևէ առնչություն կամ շփում ունենալ, որ գային այսպիսի միջոցառմանը»,-ասաց պատգամավորը՝ ի պատասխան լրագրողի հարցին, թե շարժման 36-ամյակի միջոցառմանը մասնակցելու համար ՀՀ պաշտոնյաներ հրավիրվե՞լ են։

Депутат НС Арцаха: Чиновники Армении не имеют с нами никаких контактов, даже не пытаются иметь с нами ничего общего
20/02/2024 15:33
Официальные лица Армении не имеют с нами никаких контактов, заявила депутат Национального собрания Арцаха Метаксе Акопян в беседе с журналистами перед представительством Арцаха в Армении по случаю 36-й годовщины Арцахского движения.
"Они даже не пытаются установить какие-либо связи или контакты, тем более прийти на такое мероприятие", - сказала депутат, отвечая на вопрос журналиста, были ли приглашены официальные лица Республики Армения для участия в мероприятии, посвященном 36-летней годовщине Арцахского движения.