Հայաստան կայցելեն ռուսական միջին բիզնեսի առաջնորդներ
Մարտին 23-ին Հայաստան է ժամանելու միջին բիզնեսի առաջնորդների ռուսական խումբը, լրագրողների հետ հանդիպմանն ասաց ՌԴ-ում ՀՀ արտակարգ և լիազոր դեսպան Վարդան Տողանյանը:
«Վաղը Հայաստան կայցելի Ռուսաստանի նախագահին առընթեր ռազմավարական հետազոտությունների գործակալության կողմից գլխավորվող մեծ խումբ՝ այսպես կոչված, բիզնես առաջնորդների՝ բաղկացած 30 անձից: Խումբը գլխավորում է Արտյոմ Ավետիսյանը: Նրանք, ռազմավարական հետազոտությունների հիմնադրամի հետ համատեղ, ուրբաթ օրը կանցկացնեն լիագումար նիստ նաև ծրագրված են այցեր՝ տարբեր ձեռնարկություններ», - նշեց դեսպանը:

Лидеры среднего звена российского бизнеса посетят Армению
Группа лидеров среднего бизнеса прибудет из России в Армению 23 марта, заявил на пресс-конференции встрече с журналистами посол Армении в РФ Вардан Тоганян.
«Завтра в Армению приезжает большая группа, возглавляемая агенством стратегических исследований при президенте РФ, так называемый клуб лидеров бизнеса, около 30 человек, лидеры среднего бизнеса. Возглавляет группу Артем Аветисян. Они с  армянским фондом стратегических исследований проведут пленарное заседание, намечены поездки по различным предприятиям», - отметил посол.