Warner Brothers-ի ղեկավարը պաշտոնաթող է եղել
Warner Brothers կինոընկերության ղեկավար Քևին Ցուձիհարան պաշտոնաթող է եղել անhավատարմության մեղադրանքներից հետո, հայտնում է Associated Press-ը` հղում անելով WarnerMedia-ի գործադիր տնօրեն Ջոն Սթենքիին:
Ցուձիհարան ներողություն է խնդրել աշխատակիցներից և հայտնել, որ որոշում է ընդունել հեռանալ «երկար ինքնավերլուծությունից և  Սթենքիի հետ ստեղծված իրավիճակի քննարկումներից հետո:
Մարտ ամսին Hollywood Reporter հրատարակությունը հրապարակել է Ցուձիհարայի և բրիտանացի դերասանուհի Շառլոտա Քիրքի նամակագրությունը, որը նրանք վարել են 2013 թվականին:
Ըստ հաղորդագրության՝ կինոընկերության ղեկավարը Քիրքին նկարահանումների մասնակցություն է խոստացել սեքսի դիմաց: Քիրքը նկարահանվել է Warner Brothers-ի «Ակտիվ փնտրտուքի մեջ» և «Օուշենի 8 ընկերուհիները» երկու ֆիլմերում, որոնցում էպիզոդիկ դերեր է ստացել:

Глава Warner Brothers уволился после обвинений в измене
Глава кинокомпании Warner Brothers Кевин Цудзихара ушел в отставку после обвинений в измене. Об этом сообщает Associated Press со ссылкой на исполнительного директора WarnerMedia Джона Стэнки.
Цудзихара извинился перед сотрудниками и сообщил, что принял решение уйти «после длительного самоанализа» и обсуждений сложившейся ситуации со Стэнки. «Тяжелая работа всех сотрудников нашей компании достойна восхищения, и я не позволю, чтобы она осталась незамеченной из-за внимания прессы к моему прошлому», — сказал он.
В марте издание Hollywood Reporter опубликовало переписку Цудзихары ​​и британской актрисы Шарлотты Кирк, которую они вели в 2013 году. Из сообщений следовало, что глава кинокомпании пообещал Кирк участие в съемках в обмен на секс. Его адвокат заявил, что Цудзихара не участвовал в найме этой актрисы, после чего отказался от комментариев.
Кирк снялась в двух фильмах Warner Brothers «В активном поиске» и «8 подруг Оушена», где получила эпизодические роли. Она не имеет претензий к Цудзихаре и настаивает, что он ей ничего не обещал.