Հատուկ բթամիտների համար այսօր երեկոյան Facebook-ի ու Instagram-ի էջերում կտեղադրեմ փաստեր. Լևոն Քոչարյան
04/09/2019 15:38
Եկեք ամեն մեկի ասածին չանդրադառնամ, այսօր լրագրողների հետ զրույցում ասաց ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի որդին՝ Լևոն Քոչարյանն՝ անդրադառնալով ԱԺ փոխնախագահ Ալեն Սիմոնյանի դիտարկմանը, որ եթե դատարանների վրա ճնշում են տեսնում, թող դիմեն իրավապահներին։
«Մարդիկ կան բան են խոսում, փաստաբանների երեխեքին են թաղում, մարդիկ կան Ազգային ժողովում ասում են, որ ես «Rolls Royce» մեքենա եմ քշում, հասկանո՞ւմ եք, էնքան սուտ բաներ կա», - ասաց նա։
Լևոն Քոչարյանը նշեց՝ «հատուկ բթամիտների համար» այսօր երեկոյան իր Facebook-ի ու Instagram-ի էջերում կտեղադրի այն փաստերը, որի մասին բոլորը գիտեն, բայց շատ մարդիկ, նրա խոսքով, «իրենց հիմարի տեղ են դնում»։

Для особо тупых сегодня вечером опубликую на своей странице в Facebook и Instagram факты – Левон Кочарян
04/09/2019 18:07
Сын второго президента Армении Роберта Кочаряна – Левон Кочарян не захотел сегодня прокомментировать заявление вице-спикера парламента Алена Симоняна о том, что если они видят давление на суды, то пусть обратятся к правоохранителям.
«Давайте, я не буду обращаться к тому, что говорит каждый», - сказал он.
По его словам, люди говорят разное.
«Есть, люди, которые проклинают детей адвокатов, есть люди в парламенте, которые говорят, что я вожу Rolls Royce. Понимаете, столько лжи кругом», - отметил он.
Левон Кочарян отметил, что «для особо тупых» сегодня вечером опубликует на своей странице в Facebook и Instagram факты, о которых все знают, но многие люди, по его словам, «строят из себя дурака».